Жалюзі, Тканинні ролети, Римські штори

 

Жалюзі, Ролети, Акція

price (5)

    

 Горизонтальні жалюзі
(стандарт)

  price (7)

     

Горизонтальні жалюзі
Венус 25 мм

  price (2)  

Горизонтальные жалюзи
Венус 16мм

         
вертикальні жалюзі   

 Вертикальні жалюзі
127 мм

  price (10)  

Вертикальні жалюзі
89 мм

  price (8)   

Дерев’яні
жалюзі

         
тканинні ролети фото    

Тканинні ролети
відкритого типу

  price (3)   

Тканинні ролети
закритого типу

  price (9)   

Тканинні ролети
«День-Ніч»

         
Бамбуковые ролеты

    

 Бамбукові штори-ролети

  Джутовые ролеты   

Джутові ролети

  римские шторы     

Римскі штори

 

Горизонтальні жалюзі Венус (Venus), Ізолайт (Izolite)

Жалюзі горизонтальні системи Венус (Venus) створені спеціально для т. зв. “євровікон” європейського зразка (євровікна). Система цього виду жалюзі дає можливість без зусиль піднімати або опускати конструкцію горизонтальних жалюзі, а також змінити кут нахилу ламелі одним легким рухом кисті. Жалюзі мають спеціальний механізм самофіксації, який самостійно зупиняє в будь-якому бажаному вами положенні горизонтальні жалюзі. Різні варіанти кольору карниза з легкістю вирішать питання гармонійного монтажу жалюзі Венус (Venus) в будь-який інтер’єр.

Горизонтальні жалюзі Венус (Venus), Изолайт (Izolite) горизонтальні жалюзі, купити жалюзі

Горизонтальні жалюзі системи Venus управляються індивідуальною системою управління «монокоманда», завдяки якій регулюється нахил ламелей. Піднімаються і опускаються ламелі ланцюжком управління, яка надійно зафіксована на стулці. Такі жалюзі горизонтального типу надійно захистять ваше приміщення від світла сонця, так і небажаних поглядів. Горизонтальні жалюзі системи «Венус» досить щільно притиснуті до віконної стулки, завдяки чому забезпечується прекрасна проникність світла.

Вертикальні жалюзі

На сьогоднішній день вертикальні жалюзі є одним з найбільш ефективних і популярних рішень в плані сонцезахисту для дому або офісу. Простота експлуатації вертикальних жалюзі дозволяє легко вписати їх в будь-який сучасний інтер’єр, будь то дитяча кімната, кухня або офісне приміщення. Вертикальні жалюзі дають можливість направляти потоки світла під будь-яким кутом, для цього всього лише треба повернути ламелі до потрібного рівня. Кріпитися жалюзі вертикального типу можуть різними способами: з обох боків карнизу по напрямку до середини, в різні боки від середини, або просто в одну сторону.

Вертикальні жалюзі, замовити вертикальні жалюзі вертикальні жалюзі, жалюзі вертикальні ціна

Багато  наших клієнтів віддають перевагу вертикальних жалюзі, оскільки вони володіють важливими перевагами:
– вони дуже ефективно захищають від сонця;
– не пошкоджуються від поривів вітру;
– вони не потребують прання, на них досить просто протерти пил;
– ними простіше виправляти, відтак вони більш довговічні;
– з їх допомогою можна легко регулювати в приміщенні кількість світла;
– візуально роблять приміщення вище;
– знижують рівень шуму в приміщенні;

Вибираючи жалюзі вертикальні, обов’язково враховуйте стиль і дизайн приміщення. Жалюзі повинні поєднуватися з кольором меблів, стін, а також аксесуарами. Вертикальні жалюзі не повинні зливатися з кольором зі стінами, тому варто вибирати більш контрастні відтінки.
Для дитячої кімнати краще купити жалюзі на вікна яскравих моделей, або із зображенням героїв мультфільмів.
В офісному приміщенні краще будуть виглядати однотонні суворі варіанти, зазвичай вибір зупиняють на спокійних тонах — білий, бежевий або коричневий.

Тканинні ролети (рулонні штори) на вікна

Тканинні ролети або, як їх часто називають, рулонні штори — сучасна альтернативна класичним жалюзі. Завдяки дуже широкому вибору механізмів і тканин, цей метод декорування вікон підійде всюди, будь це звичайне житлове приміщення або офіс. У нашому каталозі ви можете вибрати тканини для будь-якого приміщення серед сотень однотонних тканин. Ми можемо запропонувати вам тканини з різною структурою, різної щільності, а також прогумовані тканини для затемнення кімнат і тканини з нанесенням зображення.

Тканинні ролети (рулонні штори) рулонні штори, ролети тканинні

Рулонні штори День-Ніч (тканинні ролети Зебра)

Мабуть, для сучасного оформлення вікон немає рішення краще, ніж замовити тканинні ролети «день-ніч» (жалюзі день ніч). Рулонні штори, також відомі як «тканинні ролети Зебра» гармонійно поєднують в собі чудовий зовнішній вигляд і максимальну зручність в експлуатації. Вони підійдуть до будь-якого сучасного інтер’єру офісу або квартири.

Рулонні штори День-Ніч (тканинні ролети Зебра) жалюзі день ніч, ролети день ніч

Рулонні штори День-Ніч» виготовлені з матеріалу, що поєднує прозорі і непрозорі горизонтальні смуги. Як неважко здогадатися, регулюється світловий потік зсуванням смуг відносно один одного. Потягнувши ланцюжок управління, ви можете зрушити смуги до потрібного просвіту. Коли прозорі смуги розташовуються навпроти прозорих — в цьому випадку світло максимально наповнює приміщення. Якщо непрозорі смужки розташувати один навпроти одного — світло практично не проходить. Купити жалюзі та тканинні ролети можна в будь-який час, звернувшись до нас за телефоном.

Рейтинг строительство и ремонт OKNA.ua