Купити жалюзі в Черкасах, ціни на тканинні ролети, вертикальні, горизонтальні, алюмінієві, дерев’яні жалюзі

sale-decor

Лаконічний дизайн жалюзі грунтовно увійшов в наш побут. До назви «жалюзі» вже дуже давно всі звикли. Але те, що воно означає, мало хто знає, в перекладі з французької дефініція – «ревнощі». Навколо жалюзі складені байки і легенди, історично їх створення таїться в глибині століть. Один з варіантів свідчить, що їх могли створити куртизанки з Франції. Але більш цікава легенда пов’язана з італійським багатієм, у якого була дружина, він її дуже любив, але при цьому ревнував. Було вирішено, закрити її від сторонніх, завісивши вікна шторами і забивши вікна дошками. Але відсутність сонячного світла призвело до згасання краси пані, чоловік вирішив завісити вікна вузькими планками з дерева, щоб залишився невеликий просвіт. Так не можна було дізнатися, що відбувається всередині кімнати, але в кімнату надходило достатньо денного сонячного світла.

Купити жалюзі в Черкасах, ціни на тканинні ролети, вертикальні, горизонтальні, алюмінієві, дерев'яні жалюзі Купити жалюзі в Черкасах, ціни на тканинні ролети, вертикальні, горизонтальні, алюмінієві, дерев'яні жалюзі

Горизонтальні жалюзі Черкаси – класика на століття

Спочатку був винайдений саме горизонтальний тип жалюзі – він же залишається і донині дуже затребуваними. Їх простота у використанні та догляді, компактність, а також широкий спектр матеріалів і кольорів дозволяють підібрати під будь-який інтер’єр. Різне виконання горизонтальних жалюзі передбачає можливість їх встановлювати на будь-яке вікно. Компанія «Dekor-OK» маючи найширший асортимент горизонтальних жалюзі в Черкасах, пропонує якісний продукт, який підійде під будь-яку дизайнерську задумку. Наш асортимент дозволить підібрати жалюзі під будь-який інтер’єр, щоб підкреслити його риси і прикрасити Ваше приміщення. Горизонтальні жалюзі відмінно виглядають як самостійно так і в парі зі шторами. Використання жалюзі горизонтального типу дозволяє плавно коригувати рівень проникаючого світла в Вашу кімнату. З їх допомогою кімнату можна повністю позбавити від сонячного світла, так і виставити необхідний рівень. Жалюзі такого типу акуратно складаються біля карниза, повністю відкриваючи вікно. В такому стані вікно виглядає елегантно і лаконічно.

Вертикальні жалюзі Черкаси, ціни на жалюзі

Вертикальні жалюзі з тканини на сьогоднішній день дуже затребувані в офісних приміщеннях, виробничих. Широкий асортимент включає різноманітність фактур, матеріалів (тканин), колірних рішень, завдяки чому різноманітять інтер’єр. Використовувані тканини невибагливі, стійкі до ультрафіолету, не вбирають запахи, не збирають пил, що дозволяє прослужити Вам довгі роки. А при необхідності, коли Вам набридне фактура або колір тканини, її з легкістю можна замінити, без підняття механізму. Раптом у Вас виникне нове бажання, щось поміняти в інтер’єрі, відновити, вдихнути в нього нове життя, вертикальні жалюзі зможуть в цьому допомогти. Ви прийшли до того, що треба купити жалюзі в Черкасах, ми з радістю приймемо замовлення. Адже у нас найкращий асортимент в місті.

Купити жалюзі в Черкасах, ціни на тканинні ролети, вертикальні, горизонтальні, алюмінієві, дерев'яні жалюзі Купити жалюзі в Черкасах, ціни на тканинні ролети, вертикальні, горизонтальні, алюмінієві, дерев'яні жалюзі

Якщо ви прихильник чистоти, то незважаючи на те, що горизонтальні жалюзі з тканини, їх все одно легко мити, взявши всього вологу ганчірку. Адже вони не збирають пил, що буде дуже до речі алергікам. Горизонтальні і вертикальні жалюзі можуть служити в якості декору, без штор, так і поєднуватися з шторами. Щоб створити і підкреслити елегантність інтер’єру, ми пропонуємо купити дерев’яні жалюзі. Компанія «Derkor-OK» пропонує замовити жалюзі у Черкасах за найкращими цінами у всьому місті. З нами можна зв’язатися за телефонами, наші фахівці з легкістю дадуть відповідь на Ваші питання і підберуть найкращий варіант виходячи з Вашого дизайну. До того ж, наш асортимент пропонує штори плісе, римські, рулонні штори, ролети, щоб захистити свою кімнату від зайвого сонячного світла і спеки у літню пору, доповнити неповторний дизайн, або привнести трохи креативу в інтер’єр.

Ви можете замовити жалюзі в Черкасах по телефону. Отримаєте відповіді на всі питання.

Рейтинг строительство и ремонт OKNA.ua