Купити жалюзі в Полтаві, ціни на тканинні ролети, вертикальні, горизонтальні, алюмінієві, дерев’яні жалюзі

sale-decor

Якісні жалюзі – сучасне креативне дизайнерське доповнення до будь-якого інтер’єру. В першу чергу жалюзі захищають від пекучих літніх сонячних променів, а також від норовлять сторонніх поглядів, охочих зазирнути в приміщення. Разом з цим вони є чудовою прикрасою для вашої кімнати або офісу. Варіацій жалюзі досить, щоб вони вписалися в затишну кімнату, так і консервативне офісне приміщення.

Класифікуються типи жалюзі виходячи з використовуваного матеріалу, орієнтації аркушів ламелі. За орієнтації ламелей їх можна розділити на два види: жалюзі горизонтального типу і вертикальні жалюзі. Жалюзі горизонтального типу можна встановити в будь-якому необхідному приміщенні, так як їх кріпити можна в різних варіаціях. Говорячи про вертикальних жалюзі, в їх виробництві використовується тканина. З-за цього вони більше нагадують штори, здавна звично використовуються нами в повсякденному житті, але завдяки своїм якостям вертикальні жалюзі будуть кращою заміною шторам, портьєрам.

Купити жалюзі в Полтаві, ціни на тканинні ролети, вертикальні, горизонтальні, алюмінієві, дерев'яні жалюзі kupit-zhalyuzi-v-poltave-ceny-na-tkanev

Жалюзі в місті Полтава: де замовити жалюзі та ролети?

Горизонтальні жалюзі від Компанії «Dekor-OK» -це:

– сучасне і креативне віконне оформлення;
– продукт з якісного матеріалу;
– каталог з широким колірним спектром;
– надійне обладнання;
– простота у догляді і легка експлуатування.

Переваги горизонтального типу жалюзі

  • Різновидів достатньо, щоб вони підійшли до будь-якого вікна. Горизонтальні жалюзі в Полтаві, з-за своєї компактності з легкістю встановлюються на будь-який тип вікна. А широкий спектр колірних відтінків, потрапить навіть самому вимогливому смаку.
  • Немає необхідності в кропіткій догляді. Вони легко очищаються від пилу або інших забруднень звичайною вологою ганчіркою, немає необхідності стирати. Жалюзі з алюмінію не схильні до впливу запаху або води, тому, будуть служити Вам довго і бездоганно, зберігаючи дизайнерську задумку до тих пір, поки не вирішите її змінити.
  • Простота у використанні. Відкриття і закриття ламелей горизонтальних жалюзі відбувається в одну мить ока. А все завдяки надійному роликовому механізму, з допомогою якого здійснюється управління. Такий механізм дозволяє або повністю відкрити, або на половину піднявши ламелі або просто змінивши їх кут нахилу.
  • Суттєвою перевагою є те, що жалюзі з дерева або металу не викликають алергію. А все тому, що матеріал не збирає пил.
  • Прийнятна ціна. Жалюзі горизонтального типу в Полтаві з алюмінію найпопулярніші і доступні. У разі вподобаних жалюзі з дерева, але якщо для Вас вони дорогуваті, є альтернатива – в такому випадку можна підібрати алюмінієві жалюзі під дерево. Так як їх зовнішній вигляд майже не відрізняється від дерев’яних.
  • Використовуваний матеріал. В процесі виробництва горизонтальних жалюзі, контрольний зразок проходить перевірку на якість. В основному жалюзі виготовляються з алюмінію в різних кольорах, а також виготовлення здійснюється з дерева.

zhalyuzi-poltava Жалюзі в місті Полтава: де замовити жалюзі та ролети?

Принцип роботи. Назва горизонтальні жалюзі отримали виходячи з розташування ламелей. У зв’язку з цим, використовуваний матеріал не впливає на назву. Один з видів горизонтальних жалюзі на вікнах кріпиться за допомогою карниза з роликовим механізмом, відкриття і закриття відбувається з допомогою шнура і пластиковою палички з поворотним механізмом. Другий вид кріплення встановлюється на склі всередині рами, управління здійснюється з допомогою винесеною назовні ручки і шнура.

Установка. Ви вирішили встановити горизонтальні жалюзі, в цьому випадку це можна зробити самим або наші монтажники це зроблять самі. Також наші консультанти допоможуть Вам з підбором жалюзі. Щоб купити горизонтальні жалюзі, проводиться замір вікон.

Використання. Особливих знань для використання горизонтальних жалюзі не треба. Вони прості в управлінні і обігу, все здійснюється за допомогою тростини. Щоб тростина не зламалася, перед обертанням треба її відхилити від вікна. Самостійно розбирати механізм жалюзі заборонено, у вигляді поломки замка, який утримує ламелі в обраному положенні.

Ви можете замовити жалюзі в Полтавізателефонуйте нам по телефону. Ви отримаєте відповіді на всі питання, ми проведемо виміри, доставимо і встановимо жалюзі та ролети в зручний для вас час.

Рейтинг строительство и ремонт OKNA.ua