Купити жалюзі вертикальні, замовити жалюзі в регіонах України

sale-decor

Найпоширеніший тип жалюзі – вертикальні. Вертикальні жалюзі складаються зі смужок, називаються (ламелі) скріплених тканинної спеціальною ниткою вертикально з лівої і правої сторони. Виготовлення ламелі може здійснюватися з різного матеріалу, дерево, алюміній, пластик. А також будь-які колірні варіації, фактура, малюнки можуть використовуватися для виробництва ламелі. Великий спектр різноманітності дозволяє підібрати під будь-який інтер’єр відповідну модель. Наш каталог налічує більше чотирьохсот видів ламелі, включаючи фактуру, колір, матеріал. Також ми здійснюємо безкоштовний виїзд майстра для підбору жалюзі до вашого інтер’єру і прорахунку. Здійснюємо доставку, монтаж, надаємо гарантію.

Замовляйте жалюзі вертикального типу “Dekor-OK”

За довгі роки на ринку світлозахисних систем ми підібрали найбільш оптимальних постачальників продукції, що відповідає якості і ціні, виключивши неякісний продукт з асортименту. Наші замірники з легкістю допоможуть підібрати необхідний відтінок або фактуру, щоб ідеально підходила під інтер’єр. Адже за нами роки досвіду та вдосконалення своїх навичок. Замірник завжди виїжджає на прорахунок із зразками, щоб легко і швидко можна було визначитися з підходящим варіантом саме у вашому випадку. Так як ми продаємо та встановлюємо жалюзі, то наша перевага в тому, що надаємо не тільки мінімальну ціну і гарантію на сам продукт, але і гарантію на установку (природно, за умови правильного експлуатування).

Де можна розмістити вертикальні жалюзі?

Вертикальний тип жалюзі дуже універсальний, дозволяє здійснювати монтаж на будь-яку як горизонтальну, так і вертикальну площину, будь то стіна, стеля, отвір. Такий підхід дає можливість розігратися фантазії, втілити якісь ідеї, знайти вигідну місце для розміщення, як для того, щоб зачинялося вікно повністю, так і розділити кабінет або кімнату.

Установка у віконному отворі
Вертикальні жалюзі легко монтуються у віконному отворі, за наявності відповідної глибини. Такий спосіб максимально збільшує простір кімнати, офісу і полегшує переміщення в районі вікна. Кріплення основний планки здійснюється на горизонтальній площині, у верхній частині прорізу. При цьому треба врахувати, щоб все ця конструкція не заважала стулок вікна вільно відкриватися, щоб не виникло дискомфорту.

Монтаж вертикальних жалюзі на стіні
Так як є спеціально розроблені кронштейни, вертикальні жалюзі елементарно можна монтувати на будь-якій стіні. В такому випадку, Ви повністю перекриває віконний отвір, максимально зменшуючи попадання сонячних променів в приміщення. При цьому, висота не грає ролі, що дозволяє реалізувати задумане дизайнерське рішення. Так, нижній край можна зафіксувати на рівні підвіконня, так і нижче, перекриваючи його. Такий тип монтажу підійде в тих випадках, де немає глибокого віконного отвору, власне, немає можливості монтажу. А заощадити простір все ж хочете.

Розміщення жалюзі на стелі
Стеля таке місце, що дозволяє розмістити вертикальні жалюзі в будь-якому місці, головне, щоб вона була. Завдяки такому методу монтажу, можна розділити приміщення на кілька зон, розділивши ширмою. Це дозволить зробити місце для читання, може для дитини приватну територію створити. В інтер’єрі такий підхід дуже красиво виглядає і достатньо функціональний, також з його допомогою можна приховати якісь місця, які не хотілося б показувати.

Використання вертикальних жалюзі
Щоб приводити в дію жалюзі, даючи їм можливість відкриваючись і закриваючись виконувати свою функцію, використовується механізм, з допомогою якого здійснюється управління. Механізм управління жалюзі складається з ланцюжка і шнура. З допомогою ланцюжка можна повернути ламелі на 180 градусів, а шнур дозволяє горизонтально збирати жалюзі і розтягувати по горизонтальній шасі. Як функціонал, пропонується кілька варіантів руху ламелі. Один з них – стандартне, розглянуте вище, другий – від управління і третій варіант – розведення ламелі від центру.

Стандарт – можливість здійснювати рух ламелі до механізму управління.
Нестандарт – здійснення руху ламелі від механізму управління.
Стандарт – центр – розведення ламелі від центру до країв.

Ви можете замовити вертикальні жалюзі у багатьох містах України: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Львів, Миколаїв, Житомир, Вінниця, Запоріжжя, Кіровоград, Кривий Ріг, Полтава, Черкаси, Чернігів.

Зателефонуйте нам по телефону. Ви отримаєте відповіді на питання, доставимо і встановимо жалюзі та ролети в зручний для вас час.

Рейтинг строительство и ремонт OKNA.ua