Тканинні ролети у Вінниці, ціни на ролети з тканини (рулонні штори)

sale-decor

До сучасних інтер’єрів приміщень необхідно відповідне оформлення вікна, також красиве і відповідний до інтер’єру. Допомогти в цьому питанні допоможуть тканинні ролети. Вони можуть служити як сонцезахисної системи, так і в якості декору в приміщенні. Тканинні ролети (тканинні ролети у Вінниці ще називаються «рол-штори або рулонні штори». Рулонні штори – це сонцезахисна система, що складається з тканинного полотна, просоченого пылеотталкивающей та бактерицидної рідиною. Освітленість в приміщенні можна змінювати шляхом тяги ланцюжка, скручуючи або розкручуючи полотно, яке намотується на передбачений для цього вал. Тканина зберігає свій первісний стан довгі роки, не мнеться, не вигорає на сонці. Використовуваний матеріал має широкий спектр кольорів, фактури тканини, а також, можна на тканини надрукувати будь-яке зображення.

Тканинні ролети (Вінниця і регіони України) – різновиди тканинних ролет

Різновиди тканинних ролет:

В асортименті є як відриті види систем, так і закриті, так звані – коробові.

Відкритий тип (тканинні ролети відкритого типу) ролет досить-таки простий, адже при створенні використовується мінімум комплектуючих. Система складається з кріплення для вікна або стелі, тканина і вал, на який намотується тканина. Вони найбільш затребувані і ціна дуже прийнятна.

Закритий тип(тканинні ролети закритого типу. в цьому випадку, кріплення, вал з тканиною розташовані в захисному коробі. Цей вид систем називають ще касетним. Таку систему можна забезпечити дистанційним управлінням, що зробить ваше життя більш зручною і приємною. Замовники, які віддають перевагу такий вид сонцезахисної системи у Вінниці, найчастіше його купують для використання дистанційно. Вони дуже гарно виглядають на вікні, і до того ж малопомітні.

Також їх можна використовувати в ручному режимі, відкривати і закривати за допомогою ланцюжка. Використовуйте форму зворотнього зв’язку або зателефонуйте за контактами вказаними праворуч на кожній сторінці. Замовте безкоштовно замірника в місті Вінниця, він професійно проконсультує, яку тканину або який колір краще вибрати до вашого інтер’єру. Надасть всілякі зразки тканини і колірної гами, а також, прорахує саме під ваше вікно вартість ролет. Рол-штори мають масу переваг, і черговим перевагою є дуже навіть приємна ціна. Тому, сьогодні кожен може купити тканинні ролет у Вінниці підібравши найбільш підходящий варіант. Адже компанія «Dekor-OK» пропонує найширший асортимент тканинних ролет в місті Вінниці.

kupit-zhalyuzi-v-dnepropetrovske Купити жалюзі в Дніпропетровську, ціни на тканинні ролети, вертикальні, горизонтальні, алюмінієві, дерев'яні жалюзі

Рулонні штори: купити тканинні ролети

Купувати у компанії «Dekor-OK» вигідно тому, що:

– пропонуємо якісні механізми управління системою;
– гарантію на продукцію та монтаж;
– самий великий асортимент ролет;
– низькі ціни;
– безкоштовний виїзд замірника;
– асортимент дозволяє підібрати кожному сонцезахисну систему.

zhalyuzi-v-dnepropetrovske Жалюзі в Дніпропетровську: у кого замовити тканинні ролети або жалюзі

Ціна на тканинні ролети

Формування ціни на ролети з тканини залежить від багатьох складових. Першим компонентом є – вибір тканини, її щільності, буде вона монотонного кольору або з індивідуальним малюнком. До того ж можна вибрати тип механізму, при бажанні, залишити ручний варіант, а також вибрати систему з дистанційним управлінням. Визначитися з типом системи, вибрати між відкритою або закритою.

Компанія «Dekor-OK» пропонує на будь-який смак сонцезахисні системи; ви хочете застосувати їх в якості декору або використовувати в якості сонцезахисної системи. Та й не тільки захищає від сонця, а ще й від сторонніх очей з вулиці або з іншої квартири, з біноклем. Всі тканини хорошої якості, не мнуться, зберігають свій первісний стан довгі роки. Тому, можна сміливо підбирати варіанти у кімнату, кухню або мансарду, вони скрізь будуть красиво виглядати і надавати родзинку інтер’єру. У нас ви можете замовити тканинні жалюзі у Вінниці. Отримайте відповіді на всі Ваші запитання.

Также, предлагаем вашему вниманию: вертикальные жалюзидеревянные жалюзиролеты день ночь.

Рейтинг строительство и ремонт OKNA.ua