Жалюзі на вікна, замовити віконні жалюзі в регіонах України

sale-decor

Трохи з історії походження жалюзі, жалюзі французьке слово, що в перекладі звучить як “ревнощі”. За старовинною версії, які ревнують своїх дружин чоловіки виставляли в ряд на вікна вертикальні планки, таким чином ховаючи своїх дружин від небажаної погляду з вулиці. Відомо, що спорудили таку конструкцію не французи. Жалюзі на вікна існували здавна в стародавньому Єгипті і використовувалися з тростини. А, наприклад, в Китаї – бамбукові. Сучасні жалюзі мають суттєві відмінності. У нинішньому побуті існує два види жалюзі – вертикального і горизонтального типу. Вони відрізняються типом кріплення і тим, як розташовуються ламелі у співвідношенні з вікнами. Компанія Dekor-OK надає жалюзі на вікна під замовлення. Ми доставляємо товар службами доставки по всій території України. Так само можливий виїзд майстра на замір, з наступною доставкою і установкою виробів.

Найпопулярніші види жалюзі для вікон

Довгий час лідируюче місце на ринку з продажу, для пластикових вікон, були затребувані горизонтальні жалюзі, так як вони зручні і прості в застосуванні. Для використання в різних приміщеннях пропонується величезна палітра кольорів та ламіновані ламелі під колір дерев’яних фактур. Якість продукту і легкість застосування в побуті мають конкурентів на ринку з схожими сонцезахисними системами. Компанія Dekor-OK виробляє сертифікований продукт та надає гарантію якості на жалюзі в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі та багатьох регіонах України.

Порівнюючи жалюзі вертикального типу з горизонтальними варто зробити висновок, що за функціональним опцій вертикальні жалюзі більш прості у використанні і лаконічні в дизайні. У будь-який час доби вертикальні жалюзі роблять затишним перебування в кімнаті завдяки функціонального управління сонячним світлом. Регулювання в різні боки і в центрі дає можливість повністю відкрити вікно. Наша колекція налічує понад 600 видів тканин починаючи з напівпрозорих і закінчуючи світлонепроникними. Крім повного захисту від пилу і сонця, цей тип сонцезахисної системи гармонійно впишеться у ваш інтер’єр, створивши індивідуальний стиль. Завдяки просочуванню тканин з екологічно чистої сировини жалюзі вертикального типу будуть служити довгий час, не викликаючи проблем з пилом. У зазначені терміни, швидко і якісно наші працівники компанії з монтажу жалюзі, виконають установку, спочатку підібравши потрібний тип і колір жалюзі до вашого інтер’єру.

Де замовити якісні віконні жалюзі?

Придбайте жалюзі або тканинні ролети фірми Dekor-OK і ви будете задоволені у високій якості, яке ми гарантуємо. У нас сертифікована система якості ISO 9001 у відповідність з міжнародними стандартами, так само є гігієнічні висновки санкцій на матеріали, що використовуються у виробництві і технічні умови (ТУ У 28.1-31332957-001:2008) на нашу продукцію.

Рейтинг строительство и ремонт OKNA.ua