Ціни на тканинні ролети відкритого типу

рулонні штори, тканинні ролети

Жалюзі, Ролети, Акція

Тканинні ролети відкритого типу: ціна

Компанія “Dekor-OK” пропонує ролети відкритого типу в Києві, Харкові, Дніпрі (Дніпропетровську), Одесі та інших містах України. Відкриті ролети – найкраще рішення для контролю і зміни рівня надходження в приміщення світла.

тканинні ролети, рулонні штори

 
 

Система Ціна
Відкрита   от 252 240 грн/шт
Закрита   от 950 720 грн/шт
 День Ніч  от 996 755 грн/шт
Black Out  от 769 583 грн/шт

 
 
Виклик замірника
 
 

Під відкритим типом мається на увазі те, що їх вал без захисної касети. У процесі згортання, тканина намотується на ролик, утворюючи собою рулон невеликого обсягу. У зв’язку з простотою конструкції, ролети прослужить господареві довго, прикрашаючи приміщення, зберігши свій стан. Використовувати ролети можна при будь-якому дизайні декору в приміщенні, вони будуть прекрасним доповненням і з легкістю замінять старі штори. Ролет можна монтувати як на стулки вікна, так і на стіну, перекриваючи весь віконний отвір. Щоб не було провисання ролети, нижню планку можна закріпити пластмасовими фіксаторами. Також, є такі системи з самозамозамотуючим механізмом.

Купити тканинні ролети можна під будь-який стиль приміщення. Вони чудово виглядають в спальній кімнаті, на кухні, на лоджіях, балконах. Ролети можна встановлювати:

– на стелі
– у віконному отворі
– на стіні
– в рамі вікна

 
 
Зразки тканин
 
 
З допомогою щільності, можна змінювати допуск світла що надходить до кімнати, а різні види тканин і колірної гамми дозволяють втілити в реальність дизайнерські задумки. Використовувати ролети дуже зручно і практично. Такий вид ролет чудово підійде для офісного приміщення, а в домашній обстановці буде вигідно виглядати із-за переваги натуральних матеріалів. Тканинні ролети на вікна – це сучасний вигляд, економія місця і розумний вибір для тих, хто надає перевагу натуральним виробам і йти в ногу з сучасними технологіями. Тканинні ролети відкритого типу часто використовуються дизайнерами. Крім різних текстильних полотен з бавовни, є ролети для захисту від сонця з лляної «рогожки», ротанга, джуту і бамбука. Щонайширша колірна гама фарб, різноманіття використовуваних матеріалів, маса відмінних фактур з оригінальним візерунком з легкістю реалізуються тканинними ролетами для вашого інтер’єру.

Градація ролет відкритого типу:

Діаметр вала 19 мм

Використовується в ролетах висотою до 1,5 м і шириною ролети до 1,2 м. Монтаж можна здійснювати як на стелі, на укосі, на отворі, на стулку вікна, стіну. Колірна гамма самих механізмів ролет складається з двох кольорів, а саме: коричневий і білий.

Діаметр валу 25 мм

Використовується, в разі ролет висотою до 2м і шириною до 2м. Установка може бути здійснена на укосі, стіни, вікна, або на отворі або стелі. Тканинні ролети мають два кольори механізмів: білий і коричневий.

Діаметр вала 32 мм

Використовується ролетами тільки, якщо висота більше 2 м. Ця висота використовується вкрай рідко, але при необхідності, виготовляємо під замовлення. У разі нестандартних потреб, щодо ролет, наша компанія пропонує свої послуги, орієнтуючись на ваші потреби для реалізації самих різних витівок.

Купити ролети на вікна у багатьох містах України можливе і за прийнятною ціною. Велике розмаїття типів і видів тканини з легкістю допоможе знайти для себе необхідний варіант, щоб ідея стала реальністю.Замовити ролети відкритого типу – це практичне рішення для регулювання рівня освітленості більшості приміщень. Конструкція ролети гранично проста, що дозволяє їй довго служити власнику, зберігаючи чудовий стан довгі роки. Ролети чудово виглядають в будь-якій частині кімнати.

Класифікація тканинних ролет відкритого типу

Відкритого типу з діаметром вала 19 мм.

Застосовується при висоті ролети до 1500 мм при ширині ролети до 1200 мм. Може бути змонтована на стелю, на отвір, в укіс, на вікно, на стіну. Доступні кольори механізмів тканинних ролет: білий, коричневий.

Відкритого типу з діаметром валу 25 мм.

Застосовується при висоті ролети до 2000 мм при ширині ролети до 2000 мм. Може бути змонтована на стелю, на отвір, в укіс, на вікно, на стіну. Доступні кольори механізмів тканинних ролет: білий, коричневий.

Відкритого типу з діаметром вала 32 мм.

Застосовується при необхідності виготовлення ролети з висотою понад 2000 мм. Така висота досить рідкісна, але ми маємо можливість їх виготовляти. Наша компанія готова до співпраці з клієнтами з різними нестандартними запитами, тому ми завжди йдемо вам назустріч у реалізації ваших творчих задумів.

Ми пропонуємо багатий вибір видів і типів тканини, вони допоможуть вам втілити в життя ваші дизайнерські мрії і створити насправді прекрасний дизайн ваших кімнат. Нехай ролети стануть приємним доповненням і підкреслять достоїнства вашого приміщення.

Купити жалюзі в містах: Харків, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), а також Чернігів, Одеса, Житомир, Черкаси, Кропивницький (Кіровоград), Полтава, Вінниця, Миколаїв можна зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.

Зразки матеріалів для тканинних ролет

Рейтинг строительство и ремонт OKNA.ua