Горизонтальні жалюзі 25мм і 16мм

Жалюзі, Ролети, Акція

Компанія Dekor-OK пропонує широкий асортимент горизонтальних жалюзі. Ми надаємо повний комплект послуг: монтаж, сервіс, гарантії. Жалюзі горизонтального типу – найбільш затребуваний тип даної продукції, і популярність їх обумовлена масою достоїнств.

Ціни на горизонтальні жалюзі стандарт 25 мм

  Якщо площа виробу більше 0,7 кв.м
Білі 317    265 грн/кв.м
Колорові 515    395 грн /кв.м
Кольорові з блискітками 515    395 грн/кв.м
Перламутрові 515    495 грн/кв.м
Мармурові 658    670 грн/кв.м
Перфоровані  645    670 грн/кв.м
Леопардові 758    860 грн/кв.м
Под дерево 788    860 грн/кв.м

Ціни на горизонтальні жалюзі стандарт 16 мм

  Если площадь изделия больше 0,7 кв.м *
Білі 494    375 грн/кв.м
Колорові 577    438 грн за кв.м
Кольорові з блискітками 588    446 грн за кв.м
Під дерево 980    744 грн за кв.м

 

Дополнительная комплектация

Струна (наклонная фиксация) (защищает от провисания жалюзи при проветривании и от раскачивания ветром) 80 грн/комплект (на 1 единицу жалюзи)
Нижняя фиксация (пластиковые защелки) (Фиксаторы нижней рейки) (обеспечивает надежную фиксацию нижней части изделия от раскачивания ветром) 40 грн/комплект (на 1 единицу жалюзи)
Установка от 80 грн/шт (в зависимости от сложности и региона) + транспортные расходы
Замер Бесплатно (в черте города, при условии установки нашими специалистами)

 
 
Образцы

Основні переваги жалюзі горизонтального типу:

  • доступна регулювання ламелей, для доступу світла;
  • завжди відкритий вигляд вікна;
  • широка кольорова гамма, яка впишеться в будь-який інтер’єр;
  • легкий догляд;
  • захищають приміщення від нагрівання шляхом перешкоди проникнення променів;
  • доступна ціна.

Жалюзі горизонтальні – прекрасна замінам шторам

Жалюзі легко монтуються на стулку вікна або на стелі або стіні. Крім колірної гами, жалюзі мають різну ширину ламелей, а саме: 16 та 25мм. Також важливими перевагами є можливість плавно регулювати подачу світла без підняття жалюзі і великий асортимент, завдяки якому вони будуть чудово виглядати в будь-якому інтер’єрі. Жалюзі забезпечують прекрасний огляд з вікна, вони відмінно запобігають попадання сонячних променів в приміщення, а також довговічні. Жалюзі з алюмінію досить поширені – ними не рідко замінюють штори. Встановлювати їх можна в будь-якому приміщенні, адже вони економлять місце, а також з їх допомогою можна знизити шум.

Монтувати жалюзі можна як на раму, так і на профіль вікна між рамами на вікна з дерева або металопластикові. Жалюзі горизонтальні алюмінієві універсальні і практичні, тому відмінно виділять офісний діловий стиль і підкреслить оригінальність інтер’єру. Крім того, за рахунок алюмінієвих жалюзі можна знизити потужність кондиціонерів для економії електроенергії.

Де замовити горизонтальні жалюзі?

Компанія Dekor-OK пропонує горизонтальні жалюзі з шириною ламелей 16, 25, 50мм з різноманітною колірною палітрою, з покриттям з екологічно чистої фарби, що має високу зносостійкість, стійкість до перепадів температур і ультрафіолету. Наша колекція жалюзі багата своєю різноманітністю: одноколірні, різнокольорові, зроблені під дерево, перфоровані. Любителям розсіяного світла можемо запропонувати перфоровані жалюзі.

Горизонтальні жалюзі довговічні, прекрасно справляються із запобіганням попадання сонячних променів в приміщення. Горизонтальні жалюзі – вдосконалені послідовники штор, фіранок, тому їх можна назвати сучасною класикою. Вони, в першу чергу, виконують основні функції, а по-друге прекрасно доповнять дизайнерську ідею при тому, що не заберуть зайвого місця. Довговічність горизонтальних жалюзі дозволить вам позбавитися від штор заощадивши місце на довгі роки.

Рейтинг строительство и ремонт OKNA.ua